Detoks, Sowa, Joga i Jabłoń

29.04-05.05.2019

Hari Om

Mamy przyjemność zaprosić was na pierwszy SMU Yogowy wyjazd.

„Detoks, Sowa, Joga i Jabłoń” to tygodniowy projekt skupiający się na oczyszczeniu ciała, umysłu i duszy. 2 razy dziennie będziemy praktykować Asany (pozycje jogowe) , prowadzić wykłady z zakresu filozofii jogi , poznawać i zgłębiać Pranayamy (praktyki oddechowe) , oczyszczać się różnymi technikami zarówno fizycznie jak i mentalnie. Wieczorami będziemy wspólnie medytować, mantrować oraz poznawać sekrety Bakti jogi czyli jogi serca.

Tygodniowe doświadczenie jogowego stylu życia połączone z organiczną wegetariańską dietą, spacerami po Górach Sowich oraz wieloma jogowymi praktykami, które przybliżą nam jak wygląda życie w Ashramie.

Biotanika to magiczne miejsce w Górach Sowich, gdzie odbędą się nasze warsztaty. Cisza i spokój w otoczeniu przyrody i ludzi, którzy kochają to co robią.

3 posiłki dziennie robione będą ze świeżych lokalnych produktów przez pasjonatów kuchni wegetariańskiej.

Będzie rownież możliwość skorzystania z ajurwedycznych masaży 🕉💜

Zajęcia i wykłady poprowadzą twórcy SMU Yogi

Zofia Styn i Kacper Matuszewski. Szkolili się w Indiach gdzie w pełni zakochali się i wchłonęli jogowy styl życia. Uczyli w studiach oraz ashramach na całym świecie ( m.in. Indie, Nepal, Sri Lanka, Tajlandia, Indonezją, Belgia, Polska)

Specjalizują się w Hatha Yodze oraz Yoga Terapii ale nie tylko. Łączą wiedzę którą zdobyli przez wiele lat jako nauczyciele tańca i trenerzy personalni z mądrością nauki jogi.

Czas trwani naszego wyjazdu to cały „majówkowy” tydzień.

Od 29 Kwietnia (poniedziałek) do 5 maja (niedziela)

Będzie również opcja dołączenia w skróconej wersji od 1 do 5 maja

Koszt całych warsztatów z wyżywieniem i zakwaterowaniem to 1800zł

Jednak dla wszystkich jogowych słowików czyli wczesnych ptaszków, którzy opłacą wyjazd przed końcem stycznia 2019 roku cena wynosi 1700zł.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest przedpłata w wysokości 400zł.

Dojazd we własnym zakresie.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona.

Odetchnij z nami w majówkę. Otwórz się, odtruj i ożyj pełnią życia.

Po więcej informacji i prywatne konsultacje zapraszamy w kontakcie telefonicznym 575109444, mailowym kacpersmu@gmail.com albo na Facebooku fb.me/smuyoga

Pozdrawiamy

Namaste 🕉