JOGA, GONGI I DOMOWE SPA – WIOSENNY CHILLOUT W KOBIECYM GRONIE

29-31.03.2019 r.

29-31 marca budzimy się do życia ćwicząc jogę, kąpiąc się w dźwiękach mis i gongów, pielęgnując twarze zdrowymi maseczkami. Dbamy o ciało, dbamy o ducha.
Niedaleko od Wrocławia, u podnóża Gór Sowich pragniemy w tych dniach stworzyć przestrzeń na wspólne bycie, nieśpieszne rozmowy przy herbacie. Relaks w kobiecym gronie.

Proponowany harmonogram wydarzenia:
Pt. 17:00-17:30 Rejestracja, zakwaterowanie
17:30 – 18:30 Jogiczna rozgrzewka / Magda
18:30 -19:30 Kolacja
20:00 – 21:00 Medytacja z dźwiękiem / Magda

Sb. 6:30 – 8:30 Poranny Mysore / Magda
9:00 – 9:30 Gładkie, zdrowe, owocowe – pijemy smoothie z rana 😉
10:00 – 12:00 Piękne, pyszne & zrelaksowane / Agata
Na drugie śniadanie dla ciała i duszy serwujemy smakowite maseczki.
Skorzystamy z zasobów kuchennej szafki aby wspólnie przygotować i nałożyć na swoje twarze maseczki: oczyszczającą i odżywczą.
12:00 – 13:00 Obiad
13:30 – 14:30 Wspólny spacer
15:00 – 16:00 Ashtanga krok po kroku / Magda
16:30 – 18:30 Twarz – tym razem bez maski… 😉/ Agata
Masaż twarzy, który wykonamy samodzielnie.
W towarzystwie nienachalnie pojawią się aromatyczne olejki, kadzidełka i dźwięki mantr.
Ten masaż zabierzesz ze sobą do domu.
18:30 Kolacja
20:00 -21:00 Medytacja z dźwiękiem / Magda

Ndz. 6:30 – 8:30 Poranny Mysore / Magda
9:00 – 9:30 Owocowa przekąska (już nie tak gładka jak smoothie) 10:00 – 11:30 …Odrobina luksusu do Słoiczka Na Wynos / Agata
Przygotujemy kosmetyk, który zrelaksuje Cię w Twoim domowym SPA😉
12:00 – 13:00 Obiad
13:00 -14:00 Wieńcząca pobyt Medytacja z dźwiękiem / Magda

O ZAJĘCIACH
Ashtanga Joga – jest dynamiczną formą medytacji w ruchu. Jeśli szukasz wyciszenia, chcesz oczyścić i wzmocnić swój organizm, zrelaksować się i odprężyć, to te zajęcia są właśnie dla ciebie:) Ashtanga joga jest przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku, początkowej kondycji fizycznej, stanu zdrowia. Na zajęciach każdy praktykuje na tyle, na ile mu pozwala jego organizm w danym czasie. Praktyka Ashtangi, która pozwala nam zagłębić się w siebie, przynosi oczyszczenie na poziomie ciała i umysłu, dodaje nam energii witalnej i wprowadza harmonię w dniu codziennym.

Medytacja z Dźwiękiem – relaksacyjny koncert z udziałem gongów i mis tybetańskich jest oczyszczającą kąpielą dźwiękową, która działa korzystnie na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Strumień wibracji działa relaksacyjne i odprężająco, wnikając do każdej komórki w ciele uczestników. Po koncercie czujemy spokój i wewnętrzną harmonię. Jesteśmy otwarci na nowe, inspirujące nas działania i pełni pozytywnej energii:)

Pielęgnacja & SPA – inspiracją do tej części warsztatów są naturalne sposoby pielęgnacji stosowane w ajurwedzie. Na bazie produktów, które na co dzień stosujemy w naszej kuchni skomponujemy kosmetyki dedykowane indywidualnym potrzebom każdej z nas. Kierujemy się ajurwedyjską zasadą, że na ciało nakładamy tylko to, co możemy zjeść. Przygotowanie i aplikowanie pożywienia na naszą skórę, może być punktem wyjścia do uważnego przyjrzenia się jej kondycji i potrzebom naszego ciała.

CO WARTO ZABRAĆ ZE SOBĄ
Na jogę: własną matę i wygodny strój.
Na relaks z gongami i misami: kocyki zapewniamy, ale jeśli ktoś lubi relaksować się pod własnym i na własnej podusi – nie zabraniamy;)
Na zajęcia z kosmetykami: strój taki, którego nie będziemy żałować, gdy nam się pobrudzi;)
Na cały pobyt: uśmiech na twarzy i dobry nastrój:D

PROWADZĄCE
Magdalena Wołoszyn – architekt wnętrz, studentka i nauczycielka ashtanga jogi, gongini, miłośniczka zdrowego trybu życia w nurcie slow life, kochająca design, fotografię i sztukę w szeroko tego słowa znaczeniu;) Od kiedy pamięta, zawsze interesowała się rozwojem osobistym, a połączenie tych wszystkich dziedzin daje jej poczucie spełnienia i pozwala zachować balans w życiu codziennym. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2010 r., kiedy to trafiła na zajęcia Maxa Czenszaka – autoryzowanego nauczyciela ashtanga yogi II stopnia. Od tego momentu zafascynowana dobroczynnymi jej efektami, joga na dobre zagościła w jej życiu. Od 2011 roku jest w toku nauczania na nauczyciela ashtanga yogi w systemie Sri K. Pattabhiego Joisa wg. tradycji Parampara. Regularnie wyjeżdża do Indii, gdzie studiuje w instytucie KPJAIY, w Mysore pod okiem swojego nauczyciela Sharatha Joisa. W międzyczasie ukończyła kurs nauczycielski u Manju Jois’a. Dodatkowo swoją wiedzę i praktykę stale pogłębia na wielu szkoleniach i warszatach w kraju i za granicą. Praktykę jogi łączy z medytacją dźwięku gongów i mis tybetańskich. Na przełomie lat 2016 – 2017 otrzymała dyplomy: 1 i 2 stopnia gry na gongach i misach tybetańskich oraz masażu misami u mistrza gongu Ryszarda Zdziocha.
Swoją pasją dzieli się na regularnych zajęciach jogi w zamku, w Leśnicy
http://www.zamek.wroclaw.pl/edukacja/dorosli/ashtanga-joga-woloszyn/

.

Agata Drozd – Dyplomowany instruktor Odnowy Biologicznej. Absolwentka wrocławskiej AWF: lic. Menadżer Sportu, lic. Kosmetologii, mgr Usług Rekreacyjnych i Relaksacyjnych. Studia Podyplomowe: Ajurweda holistyczna koncepcja zdrowia (GWSH Katowice), Terapeuta Spa&Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie.
Uczestniczyła w warsztatach Kasi Molskiej AyurvedaFace.
Ukończyła Kurs Masażu Ciepłymi Kamieniami Wulkanicznymi prowadzony przez dr Edytę Szczukę i Kurs Masażu Dźwiękiem Mis prowadzony przez Ryszarda Zdziocha.
Duże wsparcie merytoryczne i nie tylko, na drodze rozwoju swego terapeutycznego warsztatu zawdzięcza możliwości kontaktu i nauki od doświadczonego terapeuty i nauczyciela akademickiego AWF Wrocław, dr Edyty Szczuki.
Poszukiwanie balansu pomiędzy aktywnością a odpoczynkiem jest istotnym tematem obecnym w niemal każdym kontekście jej życia.
Pracuje poprzez masaż i proste formy relaksacji, wspierając proces harmonizowania organizmu. Inspiruje się pradawnymi, wschodnimi koncepcjami zachowania i przywracania równowagi i zdrowia.
Od 2014r praktykuje ashtanga jogę i od 2016r jogę kundalini, które wzmacniają ją w pracy terapeuty.
W ramach własnej działalności prowadzi Gabinet Masaży Relaksacyjnych i Ajurwedyjskich www.facebook.com/masaz.relaks.ajurweda

, gdzie korzysta z naturalnych produktów o zastosowaniu kosmetycznym, pielęgnacyjnym.

INWESTYCJA
500 zł

ZAPISY
Prosimy o kontakt na maila: magda@mwoloszyn.com
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w kwocie 100 zł.
Ilość miejsc ograniczona – będziemy się relaksować w kameralnym gronie:)

Zapraszamy serdecznie! ♥
Magda & Agata