WIOSENNE PRZEBUDZENIE Z ASHTANGA JOGĄ I YOGA WHEEL W BIOTANICE

22-24.03.2019 r.

Wyjątkowy weekend na, którym oprócz dynamicznejj praktyki ashtanga jogi, będziemy bawić się, rozwijać i pogłębiać  świadomość ciała i uwagę używając kół do jogi.

Wyjazd kierowany jest do każdego kto potrzebuje relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę jak również tych zupełnie początkujących ceniących sobie aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji.

Warsztat jest okazją do pogłębienia i rozwinięcia praktyki jogi.

Biotanika, przesterzeń, w której będziemy praktykować to również doskonałe miejsce dla miłośników górskich wycieczek pieszych i rowerowych, w okolicy Góry Sowie, Jezioro Bystrzyckie oraz Zamek Grodno.

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi ) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

Koło do Jogi to terapeutyczne narzędzie, dzięki któremu możesz urozmaicić, udoskonalić i usprawnić codzienną praktykę jogi. Koło znajduje zastosowanie przy pojedynczych asanach, w których możesz pozostać przez kilkanaście minut, lub dołączyć go do Metody Vinyasa Jogi. Koło polecane jest szczególnie przy napiętych mięśniach, gdyż delikatnie je rozciąga. Sprawdza się przede wszystkim przy wszelkich odgięciach kręgosłupa. To bezpieczny sposób zwiększenia mobilności kręgosłupa.

W programie joga 2 x dziennie

 • Codzienna poranna praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną ( zajęcia w stylu Mysore)
 • Popołudniowe zajęcia warsztatowe – joga na kołach,
  techniki oddychania
  spacery, oglądnie filmów i wieczorne biesiadowanieORIENTACYJNY PROGRAM DNIA:
 • 7.30 – 10 praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników)
 • 10.00 – śniadanie
 • 11:00 – 16:00 – czas wolny
 • 13.00 – lekkie danie lub deser
 • 15-16.30 – joga na kołach
 • 17:00 – obiad

Warsztat rozpocznie się w piątek 22.03.2019 kolacją o godz. 19.00, a zakończy się w niedzielę 24.03.2019 obiadem ok godz. 17.00. Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani!

Zajęcia jogi prowadzi Ewa Mościńska

Założycielka szkoły, mama Lidii, joginka, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka energiczna związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2005 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia zawodowe nadane przez Ministra Sportu i Turystyki oraz uprawnienia do nauczania ashtanga jogi kurs nauczycielski z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010). Od ponad 15 lat praktykuje jogę pod okiem jednych z najlepszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie (praktyka w Indiach, w Hiszpanii, Portugali, Berlinie).Na co dzień od ponad 9 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi, z zaangażowaniem i miłością dzieląc się swoja pasją. Dzięki codziennej praktyce oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Z radością propaguje świadomy i zdrowy styl życia.

Koszt: 420 zł
Osoba nie ćwicząca jogi: 350 zł.
Dzieci śpiące z rodzicami do 3 lat bezpłatnie,

Cena obejmuje:

 • zajęcia jogi, ( ashtanga i  joga na kołach)
 • zakwaterowanie w w Biotanika
 • pełne, wysokiej jakości wyżywienie. ( Kuchnia wegańska i wegetariańska )

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać  przesyłając zgłoszenie drogą mailową na ashtangawroclaw@gmail.com i wpłatę (w ciągu 5 dni roboczych) zadatku* w wysokości 200 zł od osoby. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i danymi do przelewu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
ashtangawroclaw@gmail.com tel 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 15 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

* Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia